سرد خانه

سرویس سردخانه در مشهد

 

امروزه به منظور بیشتر شدن کیفیت عرضه و توزیع محصولات متفاوت و مواد غذایی در سراسر کشور از انواع مختلف سردخانه ها استفاده می شود که کاربرد های زیادی دارند اما خب با توجه به اینکه برای تهویه و منجمد کردن و دمای سرد ماندن، سرد خانه ها و …  از دستگاه ها و تجهیزات صنعتی و بزرگی استفاده می کنند که هر چند یکبار ممکن است براثر عوامل مختلفی آسیب دیده و یا خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد سرویس سردخانه مشهد این امکان را برای شما فراهم اورده است تا بتوانید به راحتی و با کم ترین هزینه تجهیزات خود را توسط نیرو های مجرب و با تجربه تعمیر کنید.

اجزای سردخانه

بگذارید در ابتدا یک توضیح کلی درباره سردخانه برایتان بگویم، در حالت کلی سرد خانه ها به اتاقک هایی گفته می شود که دارای برودت هوا جهت نگهدارای از مواد غذایی می باشد و سیستمی نزدیک به سیستم یخچال های مورد استفاده در منازل دارد. به منظور ساخت و احداث یک سرد خانه ابتدا باید اجزا آن را بشناسید در حالت کلی تجهیزات و اجزای سردخانه عبارتند از:

موتور سرد خانه: مهم ترین اجزا سرد خانه که وظیفه تامین انرژی مورد نیاز کمپرسور را به عهده دارد و اغلب به صورت برقی می باشد.

کمپرسور: به منظور افزایش دما و فشار گاز با استفاده از متراکم کردن گاز استفاده می شود.

کندانسور: وظیفه خنک کردن گاز گرم شده توسط فعالیت کمپرسور را به عهده دارد.

شیر انبساط: شیر انبساط جدایی ناپذیر ترین و مهم ترین بخش سیستم سردخانه است که قبل از اوپراتور نصب می شود و سبب کاهش فشار و تبخیر گاز درون اوپراتور شده و سبب ایجاد سرما می کند.

اوپراتور: این اجزا به منظور خنک نمودن درونفضا و محیط سرد خانه ها استفاده می شود به عبارتی دیگر این دستگاه گاز سرد به وجود آمده را در محیط سرد خانه به وسیله شیر انبساط پخش می کند.

 

شیرآلات: این اجزا وظیفه اتصالات و ارتباط گاز ها در بخش های متفاوت سیستم سرد خانه را به عهده دارد.

چرایی سرویس سردخانه

سوال اصلی که ذهن همگان را به خود مشغول می کند، چرا باید از سرویس سردخانه استفاده کنیم؟ نگهداری از سردخانه و تعمیر سیستم های آن از نکات بسیار مهمی است که باعثبیشتر شدن بازدهی سردخانه و طول عمر سیستم و دستگاه ها و در نهایت کاهش هزینه های پرداختی خواهد شد. هدف اصلی سرویس و تعمیر سرد خانه ها از بین بردن یا کاهش نیاز های زود تر از موعد و یا خارج از برنامه جهت تعویض قسمت ها و اجزای مختلف سیستم است.

دوره های سرویس سردخانه

سرویس سردخانه و انجام خدمات به صورت متناوب سالی یک الی دو بار انجام می شود و تمامی دستگاه ها و سیستم های موجود مورد بررسی قرار می گیرند. امروزه به دلیل رونق گرفتن کسب و کار سرویس دهندگان سردخانه و با وجود علاقه بسیاری از افراد به یادگیری این حرفه و شروع کسب و کاری جدید دوره های آموزشی نیز به صورت تئوری و عملی  توسط افراد و اساتید حرفه ای به جویندگان آموزش داده می شود.

علت یخ زدن کمپرسور سردخانه

کمپرسور سردخانه جز چهار بخش مهم آن می باشد که در برخی مواقع دچار یخ زدگی می شود و دلایل آن می تواند مختلف باشد. برای مثال اگر تبخیر در به صورت منظم و مناسب انجام نگیرد می تواند موجب یخ زدگی کمپرسور شود برگشت مایع به کمپرسور  نیز می تواند باعث یخ زدگی کمپرسور شود.

تعمیر سردخانه در خراسان رضوی و مشهد مقدس

تعمیر و سرویس سردخانه مشهد با در نظر گرفتن تجربه چندین ساله و تجربه افراد مجرب در طی چندین سال سابقه  با کارنامه درخشان خود توانسته است لبخند رضایت را بر روی لبان مشتریان نقش ببندد و با کم ترین هزینه و کوتاه ترین زمان مشکلات سیستم های شما را در مشهد و سراسر خراسان رضوی رفع نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می  توانید به سایت اینترنتی   مراجعه نمایید.https://serajtahvieh.com/

تولید محتوا : کانون تبلیغاتی فرمو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *